Bezpieczeństwo Covid-19

W trosce o szczególne bezpieczeństwo naszych gości zwiększyliśmy ilość stosowanych procedur niezbędnych do zachowania wszystkich wymogów sanitarno-higienicznych.

 

  1. Cały nasz personel został ponownie przeszkolony w zakresie BHP w kontekście nadzwyczajnych wymogów sanitarnych w związku z pandemią covid-19 i zaopatrzony w płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni. Stosujemy tylko certyfikowane, profesjonalne produkty o wysokim stężeniu bakterio- i wirusobójczym.
  2. W każdym pokoju nasi Goście znajdą dozownik z certyfikowanym płynem do dezynfekcji.
  3. Cały obiekt jest regularnie, całodobowo dezynfekowany ze szczególnym uwzględnieniem powierzchni dotykowych - poręczy, klamek, włączników światła, uchwytów, poręczy krzeseł i powierzchni płaskich.
  4. W trakcie każdego sprzątania apartamentu nasi pracownicy przeprowadzają dezynfekcję wszystkich powierzchni dotykowych (w tym oparcia krzeseł, włączniki, klamki, blaty, fronty szafek), sprzętu (np. piloty) i łazienki.
  5. Pościel oraz ręczniki prane są w profesjonalnej pralni chemicznej. Pranie i dostarczanie przeprowadzane jest w reżimie sanitarnym.
  6. Nasz personel został wyposażony w niezbędne środki ochrony osobistej i zachowuje szczególny rygor sanitarny w trakcie pracy i kontaktu z naszymi Gośćmi.
  7. Na bieżąco śledzimy wytyczne stacji sanitarno-epidemiologicznej oraz WHO i dostosowujemy je do panującej sytuacji.
  8. Poprosiliśmy także naszych pracowników, aby w miarę możliwości unikali dojazdów do pracy środkami komunikacji publicznej.
  9. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów nasi Goście mają obowiązek niezwłocznie poinformować o zaistniałym fakcie nasz personel.
  10. W recepcji znajduje się bezdotykowy termometr dostępny dla naszych Gości .